20 PÅ TOPP

Plass nr. 1

Setanta O'Marksbay 

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 1

Cormacs Tariq

 

Eier: Odd og Gunn Marit Myhre

 

Oppdretter: Cormacs kennel

Plass nr. 3

Gulleiv's Never Say Never Again 

 

Eier: Anette og Monica Fornebo Eliassen

 

Oppdretter: Gulleiv's kennel

Plass nr. 4

Ballygran's Ithel Innis

 

Eier: Anne Mette Mikkelsen

 

Oppdretter: Kennel Ballygran

Plass nr. 5

Umbrielle Amber Kamelia O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

20 på topp

Plass nr. 6

Ballygran's Heulyn Heini

 

Eier: Laila Korsøen

 

Oppdretter: Kennel Ballygran

Plass nr. 7

Furlongs Roseanna

 

Eier: Annica Gustavsson

 

Oppdretter: Annicka Gustavsson

Plass nr. 8

Gulleiv's Diamonds Are For Ever

 

Eier: Anette og Monica Fornebo Eliassen

 

Oppdretter: Gulleiv's kennel

Plass nr. 9

Ballygran's Iona Inira

 

Eier: Anne Mette Mikkelsen

 

Oppdretter: Kennel Ballygran

Plass nr. 10

Tura Lura Lural O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 11

Call Me General Lloyd

Call Me General Lloyd

 

Eier: Tove-Kristin og Frank Ludvigsen

 

Oppdretter: Edda Björk Arnardôttir

Plass nr. 12

Sinead O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 13

Pennybright Raphaella

 

Eier: Ylva Tallqvist, Sverige

 

Oppdretter: Ylva Tallqvist, Sverige


Plass nr. 13

Askhults Fergus O'Callaghan

 

Eier: Tove-Mette Jensen

 

Oppdretter: Charlotte, Anita og Cathrine Andersson, Sverige

Plass nr. 13

Furlongs Crusander

 

Eier: Anette og Monica Fornebo Eliassen

 

Oppdretter: Annicka Gustavsson

Plass nr. 16

Oscailte Gamon Gail

 

Eier: Mari Rantanen, Finland

 

Oppdretter: Sari Hottola, Finland

Plass nr. 17

Dragon Light's Endeavour Of The Sea

 

Eier: Karin Svensson, Sverige

 

Oppdretter: Susanne Persson, Sverige


Plass nr. 17

Filomeides Odessa

 

Eier: Kaija Ahola, Finland

 

Oppdretter: Kaija Ahola, Finland


Plass nr. 19

Phoenix From Graham's Ark

 

Eier: Mark Bellis, Belgia

 

Oppdretter: Marting Ph & schroeder M

Plass nr. 19

Salgrey's Noella

 

Eier: Marina Voronina, Russland

 

Oppdretter: Yakovleva, S, Russland


Plass nr. 19

Mairead Maguire Ardfhuil O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

10 på topp hanner

Plass nr. 1

Setanta O'Marksbay 

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 1

Cormacs Tariq

 

Eier: Odd og Gunn Marit Myhre

 

Oppdretter: Cormacs kennel

Plass nr. 10

Ungus O'Marksbay

 

Eier: Marit Båtvik og Eivind Øverli Holm

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

10 på topp tisper

FLERE RESULTATER OG PLASSERINGER KOMMER!