OPPDRETTERE

Kennel Ballygran

 

Kontaktperson:

Anne Mette Mikkelsen

Adresse:

Mons Slettens vei 21,

5265 Ytre Arna

Hjemmeside:

http://www.ballygran.com/

e-post:

wolfhound@ballygran.com

Telefon:

920 22 386

Første kull:

2004

Cormac Kennel

 

Kontaktperson:

Odd og Gunn Marit Myhre

Adresse:

Dalaustvegen 221,

2386 Brumunddal

Hjemmeside:

http://cormackennel.com

e-post:

cormac@bbnett.no

Telefon:

91821205

Første kull:

1982

Kennel Black Glacier

 

Kontaktperson:

Hilde Lorentzen

Adresse:

Sentrumsveien 48,

8646 Korgen

Hjemmeside:

http://www.ulvehund.com

e-post:

irsk@ulvehund.com

Telefon:

75 19 13 99, 473 61 506

Første kull:

1992

Quinquinas Kennel

 

Kontaktperson:

Kristin og Jermund Myrene

Adresse:

Ringstadalen,

6064 Haddal

Hjemmeside:

http://www.ulvehunden.com

e-post:

jermund.myrene@tussa.com

Telefon:

95229942

Første kull:

1999

HeidiVaWin

 

Kontaktperson:

Heidi Kristin Vaslestad Winjum

Adresse:

Ringsbyvegen 427

2160 Vormsund

Webside:

http://www.vawins.com

e-post:

heidi-winjum@hotmail.com

Telefon:

928 29 710

Gulleiv’s Kennel

 

Kontaktperson:

Monica og Anette Fornebo Eliassen

Adresse:

Hogde 4,

1615 Fredrikstad

Hjemmeside:

http://www.gulleiv.weebly.com/

e-post:

monicafornebo@hotmail.com

Telefon:

93614035

Første kull:

2012

O’Marksbay Kennel

 

Kontaktperson:

Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

Adresse:

Ødegården 15,

3509 Hønefoss

Hjemmeside:

http://www.omarksbay.info

e-post:

omarksbay@omarksbay.info

Telefon:

22 10 81 50

Første kull:

1991

Kennel Chaos in Motion

 

Kontaktperson:

Tone Elisabeth Hagen

Adresse:

Trøgstadveien 350,

1850 Mysen

Hjemmeside:

http://www.chaos-in-motion.com/

e-post:

chaos-in-motion@live.no

Telefon:

90 85 84 26

Første kull:

2009

Oppdretterne på denne listen er de som har betalt for å stå på denne listen. 

Kennel Kimassok's 


Kontaktperson: 

Tove K. Ludvigsen

Adresse:

Vassmyrveien 15, 

8890 Leirfjord

Hjemmeside: http://www.kimassoks.com

e-post:

kimassoks@gmail.com

Telefon:

92 21 67 17

Første kull: 

2019

Oppdrettere i Norge, medlem i IUKN