20 PÅ TOPP

Plass nr. 1

Plass nr. 2

Setanta O'Marksbay 

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 3

Paloma Faith O'Marksbay 

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 4

Gulleiv's Never Say Never Again

 

Eier: Anette og Monica F. Eliassen

 

Oppdretter: Gulleiv's Kennel

Plass nr. 5

Ballygran's Ithel Innis

 

Eier: Anne Mette Mikkelsen

 

Oppdretter: Kennel Ballygran

Cormacs Tariq

 

Eier: Odd og Gunn Marit Myhre

 

Oppdretter: Cormacs kennel

20 på topp 2019

Plass nr. 6

Sinead O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivin Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 7

Comedias It's About Happiness 

 

Eier: Heidi Kristin Vaslestad Winjum

 

Oppdretter: E. Jonsson, kennel Comedia's

Plass nr. 8

Comedias It's About Energy 

 

Eier: Therese Granlund Haugen

 

Oppdretter: E. Jonsson, kennel Comedia's

Plass nr. 9

Sade Rayna 

 

Eier: Lisen Ekstöm og Patrik Karlén

 

Oppdretter: C. & J. Amoo, kennel Sade  

Plass nr. 10

Tura Lura Lural O'Marksbay 

 

Eier: Knut Olav WIlle og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay 

Plass nr. 10

Violetta Valery O'Marksbay 

 

Eier: Kristin og Jermund Myrene

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 12

Umbrielle Amber  Kamelia O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 13

Liscannor av Black Glacier

 

Eier: Hilde Lorentzen

 

Oppdretter: Kennel Black Glacier

Plass nr. 14

Ballygran's Iona Inira

 

Eier: Anne Mette Mikkelsen

 

Oppdretter: Kennel Ballygran

Plass nr. 15

Quinquina's Candy Crush

 

Eier: Kristin og Jermund Myrene

 

Oppdretter: Kennel Quinquina

Plass nr. 16

Maleficent Moonvillage

 

Eier: Evelyn Løvsjø

 

Oppdretter: I. Dubnová

Plass nr. 17

Eikica Una Unica

 

Eier: B. Böckahaus

 

Oppdretter: B. Böckhaus

Plass nr. 18

Magh Itha's Jason

 

Eier: Ursula og Jan Evje

 

Oppdretter: Kennel Magh Itha, Ursula og Jan Evje

Plass nr. 19

Tinwhistle's Swan Lake

 

Eier: T. Niemela

 

Oppdretter: T. Niemela

Plass nr. 20

Eikica Target Taurus

 

Eier: B. Böckhaus

 

Oppdretter: B. Böckhaus

20 på topp 2018

Plass nr. 1

Setanta O'Marksbay 

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 1

Cormacs Tariq

 

Eier: Odd og Gunn Marit Myhre

 

Oppdretter: Cormacs kennel

Plass nr. 3

Gulleiv's Never Say Never Again 

 

Eier: Anette og Monica Fornebo Eliassen

 

Oppdretter: Gulleiv's kennel

Plass nr. 4

Ballygran's Ithel Innis

 

Eier: Anne Mette Mikkelsen

 

Oppdretter: Kennel Ballygran

Plass nr. 5

Umbrielle Amber Kamelia O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 6

Ballygran's Heulyn Heini

 

Eier: Laila Korsøen

 

Oppdretter: Kennel Ballygran

Plass nr. 7

Furlongs Roseanna

 

Eier: Annica Gustavsson

 

Oppdretter: Annicka Gustavsson

Plass nr. 8

Gulleiv's Diamonds Are For Ever

 

Eier: Anette og Monica Fornebo Eliassen

 

Oppdretter: Gulleiv's kennel

Plass nr. 9

Ballygran's Iona Inira

 

Eier: Anne Mette Mikkelsen

 

Oppdretter: Kennel Ballygran

Plass nr. 10

Tura Lura Lural O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 11

Call Me General Lloyd

Call Me General Lloyd

 

Eier: Tove-Kristin og Frank Ludvigsen

 

Oppdretter: Edda Björk Arnardôttir

Plass nr. 12

Sinead O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 13

Pennybright Raphaella

 

Eier: Ylva Tallqvist, Sverige

 

Oppdretter: Ylva Tallqvist, Sverige


Plass nr. 13

Askhults Fergus O'Callaghan

 

Eier: Tove-Mette Jensen

 

Oppdretter: Charlotte, Anita og Cathrine Andersson, Sverige

Plass nr. 13

Furlongs Crusander

 

Eier: Anette og Monica Fornebo Eliassen

 

Oppdretter: Annicka Gustavsson

Plass nr. 16

Oscailte Gamon Gail

 

Eier: Mari Rantanen, Finland

 

Oppdretter: Sari Hottola, Finland

Plass nr. 17

Dragon Light's Endeavour Of The Sea

 

Eier: Karin Svensson, Sverige

 

Oppdretter: Susanne Persson, Sverige


Plass nr. 17

Filomeides Odessa

 

Eier: Kaija Ahola, Finland

 

Oppdretter: Kaija Ahola, Finland


Plass nr. 19

Phoenix From Graham's Ark

 

Eier: Mark Bellis, Belgia

 

Oppdretter: Marting Ph & schroeder M

Plass nr. 19

Salgrey's Noella

 

Eier: Marina Voronina, Russland

 

Oppdretter: Yakovleva, S, Russland


Plass nr. 19

Mairead Maguire Ardfhuil O'Marksbay

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

10 på topp hanner

Plass nr. 1

Setanta O'Marksbay 

 

Eier: Knut Olav Wille og Øivind Berg Larsen

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

Plass nr. 1

Cormacs Tariq

 

Eier: Odd og Gunn Marit Myhre

 

Oppdretter: Cormacs kennel

Plass nr. 10

Ungus O'Marksbay

 

Eier: Marit Båtvik og Eivind Øverli Holm

 

Oppdretter: Kennel O'Marksbay

10 på topp tisper

FLERE RESULTATER OG PLASSERINGER KOMMER!